Székesfehérvári Szakképzési Centrum

OM kód: 203053/016 | 8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 88-90.

Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokMoodleKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Matematika oktató

A Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény alapján pályázatot hirdet matematika oktató munkakör betöltésére.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve

Székesfehérvári SzC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Iskola címe

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi u. 88-90.

Honlap

E-mail cím

titkarsag@arpadszki.hu

A meghirdetett állás

Foglalkoztatás jellege, időtartama:

teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Seregélyesi u. 88-90.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok:

matematika oktatói feladatok ellátása

Pályázati feltételek:

  • Büntetlen előélet
  • Egyetemi/főiskolai végzettség

    Pályázat elbírálásánál előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • IKT eszközök ismerete, magas szintű szaktárgyi szakmódszertani tudás
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • kapcsolatteremtő képesség, empátia, segítőkészség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolati példányának megküldése
  • Motivációs levél maximum 1 oldal terjedelemben
  • Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy a megkéréséről szóló igazolás
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje

visszavonásig folyamatosan.

Betölthetőség időpontja:

A munkakör legkorábban 2024. augusztus 21-től tölthető be.

Jelentkezéseket emailben az igazgato@arpadszki.hu címre, vagy postai úton az iskola címére Szarka László igazgató úrnak címezve várjuk.

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt PDF-ek

Álláshirdetés_matek kék.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 88-90.

Telefon: +3622315369

E-mail: titkarsag@arpadszki.hu

OM azonosító: 203053/016

2024Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium